Teknik Deneyim Ziyareti Başvuru Formu

29.05.2023

Teknik Deneyim Ziyareti Başvuru Formu
Teknik Deneyim Ziyareti Başvuru Formu

Programın Amacı:
Türkiye’nin en büyük tematik teknoparkı olan Bilişim Vadisinde faaliyete geçen Baykoca Teknoloji Ofisimizi, mevcut Bilişim Vadisi Kampüsünü, 42 Kocaeli Yazılım Okulunu, Aircar ve TOGG gibi tanıtım alanlarını teknolojiye ilgi duyan gençlerimizle buluşturmayı amaçlamaktadır.
Programın Kapsamı:
Her ay başvuru sahipleri içerisinden uygun görülen gençlerin Bilişim Vadisine (1) günlük teknik deneyim gezisini kapsamaktadır. Başvurular www.inegolunfikri.com adresinden gerçekleştirilecek çağrılar aracılığı ile duyurulacaktır. Online başvuru sahiplerinin başvuru dokümanlarında belirttikleri bilgiler ışığında kendileri ile iletişime geçilecek olup aylık programlar koordine edilecektir. Toplam (10) program gerçekleştirilecektir.
Programın Detayları:
Teknik deneyim ziyareti programı kapsamında başvurusu uygun görülen gençler Bilişim Vadisi Gebze Kampüsünde yer alan Baykoca Teknoloji Ofisinde mevcut görevlilerle tecrübe paylaşımı toplantısı gerçekleştirecektir. Ayrıca Vadi içerisinde yer alan diğer unsurları da ziyaret edecektir.
Her ayın ilk haftası online başvurular alınacak olup program başvuruların akabindeki hafta içerisinde gerçekleştirilecektir. Katılımcıların
yol ve yemek masrafları karşılanacaktır. Katılımcılar Baykoca ofisinin yazılım, donanım gibi çeşitli ekipmanlarını başlarındaki mühendisler eşliğinde kullanabilecektir.

Başvuru Şartları:
* Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
* Bursa/İnegöl ilçesinde ikamet ediyor olmak.
* Herhangi bir suçtan adli sicil kaydı bulunmamak ve hüküm giymemiş olmak.


Başvuru İçin Tıklayınız.googel ads