2. Sosyal Girişimcilik Eğitimi ve Kampı

16.11.2023

2. Sosyal Girişimcilik Eğitimi ve Kampı

Programın Kapsamı:

Şehrimizde 2022 yılında ilkini gerçekleştirdiğimiz Sosyal Girişimcilik Eğitimi ve Kampı programı yüksek başvuru ve ilgi ile sonuçlanmıştı. Sizlerden gelen yoğun talep doğrultusunda bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Program kapsamında, paydaş kuruluşlarımız TÜMMİAD ve Social Global Business'in yönetim kurulu başkanlarının sunumları ve odak grup çalışmaları gerçekleşmektedir. Ayrıca eğitim sürecine katılım sağlayan kişilere eğitim sonunda online anket uygulanmaktadır. Anket sonuçlarına göre belirlenen (50) katılımcı ile konaklamalı kamp programı düzenlenecektir. Kamp ve eğitim sertifikası olmak üzere (2) sertifika katılımcılara verilecektir.

Programın Detayları:

Eğitim

01 Aralık Cuma Saat: 18.00

Sani Konukoğlu Konferans Salonu

Kamp

02-03 Aralık

Yenice Dostum Tesisleri

Kamp Giriş: 02 Aralık Cumartesi-Saat:14.00

Kamp Çıkış: 03 Aralık Pazar-Saat:12.00

Katılımcılara onaylı eğitim/kamp sertifikası verilecektir. Kamp katılımcıları, eğitime katılım sağlayan kişilerin eğitim sonu anketine verilen cevapların arasından seçilecektir. Nihai katılımcı listesi 01 Aralık Cuma günü gün sonuna kadar www.inegolunfikri.com adresinden ilan edilecektir.

Eğitim Kontenjanı: (200) Kişi

Kamp Kontenjanı: (50) Kişi


Başvuru Şartları:


* Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
* 16-35 yaş aralığında olmak.
* Herhangi bir suçtan adli sicil kaydı bulunmamak ve hüküm giymemiş olmak.

Son Başvuru: 27 Kasım Pazartesi

Başvuru işleminde sayfanın en altında yer alan "Başvuru için tıklayınız." kısmından indirdiğiniz formu doldurup belirtilen mail adresine göndermeniz yeterlidir.


Başvuru için tıklayınız.

googel ads